ZAVŘÍT
Zpět na homepage
 
 
 
 
 
 
   
English version

Registr členů AFIZ

Vyhledání konkrétního poradce – fyzické osoby – člena AFIZ

V pravo dole vidíte seznam krajů – kliknutím na kraj, ve kterém hledáte poradce, se zobrazí seznam všech našich členů – fyzických osob v daném kraji (v závorce je naše interní členské číslo). Kliknutím na jméno se Vám zobrazí vizitka s kontaktními údaji. Pokud kontakty vyplněny nejsou, poradce si je nepřál zveřejnit. V tom případě se Vám omlouváme, musíte si pro oslovení vybrat jiného poradce z daného kraje.

Vyhledání poradce prostřednictvím poradenské společnosti (právnické osoby) – člena AFIZ

Pokud nechcete vyhledat konkrétního poradce – člena AFIZ – jako fyzickou osobu, můžete prostřednictvím menu vlevo „právnické osoby“ zobrazit seznam našich korporativních členů. Kliknutím na název společnosti pak přejdete na webovou prezentaci společnosti. Pokud Vás zaujme, můžete požádat o přidělení konkrétního poradce přímo společnost prostřednictvím kontaktů na jejich webu. Všichni poradci spolupracující s našimi korporativními členy jsou vázáni Etickým kodexem AFIZ a společnost za ně nese disciplinární odpovědnost.

Ověření, zda je konkrétní fyzická osoba členem AFIZ

Zde si můžete také v naší členské databázi ověřit členství v AFIZ podle příjmení u dané fyzické osoby. Příjmení nebo jeho část vepište do okna napravo a klikněte na „hledat.“ Poté co si danou osobu vyhledáte, zobrazí se internetová vizitka člena, kde najdete všechny informace, které nám daná osoba poskytla.

Informace pro členy AFIZ: V případě, že chcete dodat informace do Vaší vizitky, použijte online formulář, který naleznete v členské sekci – technické informace.

Vyhledávání člena

Příjmení:
Kraj:

Vyhledávání člena podle kraje

Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Zlínský kraj


 

© 2010 AFIZ
AFIZ, z.s., V Jámě 1, 110 00 Praha 1
tel.: xxx